Notikuma vieta

Promocijas darbu «Nelineāru un nestacionāru normalizēta veģetācijas indeksa laika rindu prognozēšanas sistēmas izstrādāšana» aizstāvēs Artūrs Stepčenko

16. oktobris, 14:30
Sētas iela 1, 202. auditorija, Rīga

2019. gada 16. oktobrī plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes Informācijas tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-07 atklātajā sēdē Rīgā, Sētas ielā 1, 202. auditorijā Artūrs Stepčenko aizstāvēs promocijas darbu «Nelineāru un nestacionāru normalizēta veģetācijas indeksa laika rindu prognozēšanas sistēmas izstrādāšana» inženierzinātņu doktora grāda iegūšanai.

Recenzenti: profesors, Dr. habil. sc. ing. Zigurds Markovičs (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija); profesors, Dr. sc. ing. Egils Stalidzāns (Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvija); Profesors, Doctor of Technical Science Vadim Romanuke (Polish Naval Academy, Polija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā un elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs