Promocijas darbu «Modeļa jutības novērtēšana un nenoteiktības samazināšana dielektriskās caurlaidības mērījumos» aizstāvēs Romāns Kušņins

31. marts, 2023, 11:00
Rīgā, Āzenes iela 12, 201. telpa

2023. gada 31. martā plkst. 11.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektronikas un telekomunikāciju  nozares promocijas padomes «RTU P-08» atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā (gan klātienē, gan attālināti) Romāns Kušņins aizstāvēs promocijas darbu «Modeļa jutības novērtēšana un nenoteiktības samazināšana dielektriskās caurlaidības mērījumos», angļu valodā «Model Sensitivity Evaluation and Dielectric Constant Measurement Uncertainty Reduction» Latvijas zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof., Dr.sc.ing. Dmitrijs Pikuļins, Elektronikas un telekomunikāciju  fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Prof., Dr.-Ing. Ingo Gaspard, Darmštates Lietišķo zinātņu universitāte, Vācija;
  • Asoc. prof., Dr. Darius Plonis, Viļņas Ģedimina Tehniskā universitāte, Lietuva.

Pasākumu kalendārs

21. marts, 2023 plkst. 9:30