Promocijas darbu «Mobilo tīklu īpašību analīze bezpilota līdaparātu tālvadībai» aizstāvēs Deniss Brodņevs

17. decembris, 2021, 13:00
Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. telpā

2021. gada 17.decembrī plkst. 13.00 RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. telpā Deniss Brodņevs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Mobilo tīklu īpašību analīze bezpilota līdaparātu tālvadībai» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc. prof., Dr. habil. sc. ing. Vladimirs Šestakovs (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Asoc. prof., Dr. Ramunas Kikutis (Viļņas Gedimina Tehniskā universitāte, Lietuva);
  • Dr. habil. sc. ing. Volodymyr Kharchenko (Nacionālās Aviācijas universitāte, Ukraina).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2021. gada 10. decembrim, rakstot . Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

7. decembris, 2021 plkst. 9:00