Notikuma vieta

Promocijas darbu «Metodoloģijas izstrāde zināšanu izgūšanai no apmācītiem mākslīgajiem neironu tīkliem» aizstāvēs Andrejs Bondarenko

18. jūnijs, 14:30
Daugavgrīvas iela 2, Rīga

18. jūnijā plkst. 14.30  Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes «P-7» atklātā sēdē Rīgā, Daugavgrīvas ielā 2, 220. auditorijā Andrejs Bondarenko aizstāvēs promocijas darbu «Metodoloģijas izstrāde zināšanu izgūšanai no apmācītiem mākslīgajiem neironu tīkliem» zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: profesors, Dr. habil. sc. ing. Jānis Grundspeņķis (Rīgas Tehniskā universitāte), profesors, Dr. sc. ing. Pēteris Grabusts (Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija), profesors, Dr. sc. Jevgeņijs Bodjanskijs (Harkovas Nacionālā radio elektronikas universitāte, Ukraina).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs