Notikuma vieta

Promocijas darbu «Metodikas efektīvai atkritumu apsaimniekošanas sektora pārvaldībai» aizstāvēs Kaspars Kļavenieks

17. decembris, 2019, 14:00
Āzenes iela 12, Rīga

17. decembrī plkst. 14.00 Āzenes ielā 12, 110. auditorijā, RTU promocijas padomes «P-19» Vides zinātnes nozares promocijas padomes atklātajā sēdē Kaspars Kļavenieks aizstāvēs promocijas darbu «Metodikas efektīvai atkritumu apsaimniekošanas sektora pārvaldībai» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesors, Dr.hab.chem. Māris Kļaviņš (Latvijas Universitāte), docents, Dr.sc.ing. Dzintars Jaunzems (Rīgas Tehniskā universitāte), asociētais profesors, Dr.sc.ing. Raimondas Grubliauskas (Viļņas Ģedimina Tehniskā universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs