Promocijas darbu «Mehānisko sistēmu elementu formas optimizācija, ievērojot nenoteiktību» aizstāvēs Ivo Vaicis

10. marts, 2022, 14:30

2022. gada 10.martā plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes Mehānikas un mašīnzinātnes nozaru promocijas padomes P-04 atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 521. auditorijā Ivo Vaicis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu: «Mehānisko sistēmu elementu formas optimizācija, ievērojot nenoteiktību» (angl. valodā «Shape Optimization of Mechanical System Elements Considering Uncertainty») zinātniskā doktora grāda (Ph.D) iegūšanai.

Recenzenti:

• profesors,  Dr.sc.ing., Andrejs Krasņikovs (RTU, promocijas padome);
  • profesors,  Ph.D., Athanassios Mihailidis (Aristoteļa Universitāte, Grieķija);
  • profesors,  Dr.habil.sc.ing., Grigoriju Panovko (IMASH institūts - RAN, Krievijas Zinātņu Akadēmija).

Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tiešsaistē.
Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 7.03.2022., rakstot uz e-pastu: .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

14. februāris, 2022 plkst. 9:00