Notikuma vieta

Promocijas darbu «Malks svaiga gaisa Eiropas zaļajam kursam: energoefektivitāte un klimata neitralitātes faktori» aizstāvēs Reinis Āzis

28. oktobris, 14:00
Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 116. auditorijā

2021. gada 28. oktobrī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Vides inženierijas un enerģētikas nozares promocijas padomes P-19 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 116. auditorijā Reinis Āzis aizstāvēs promocijas darbu «Malks svaiga gaisa Eiropas zaļajam kursam: energoefektivitāte un klimata neitralitātes faktori» (angl.val. - «A Breath of Fresh Air for the European Green Deal: Energy Efficiency and Climate Neutrality Factors») zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors, Dr.sc.ing. Ritvars Sudārs (Latvijas Lauksaimniecības universitāte);
  • Profesors, Dr.sc.ing. Edmunds Teirumnieks (Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija);
  • Profesors, Dr.sc.(Tech.) Timo Laukkanen (Ālto Universitāte, Somija).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

14. oktobris plkst. 9:00