Promocijas darbu «Lignocelulozes izcelsmes nanoporaini oglekļa materiāli degvielas šūnām» aizstāvēs Ance Pļavniece

11. novembris, 14:00

2021. gada 11.novembrī plkst. 14:00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā e-sēdē Ance Pļavniece aizstāvēs promocijas darbu «Lignocelulozes izcelsmes nanoporaini oglekļa materiāli degvielas šūnām» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai ķīmijas inženierzinātnes nozares koksnes ķīmijas tehnoloģijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Profesors, Dr. sc. ing. Sergejs Gaidukovs (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Pētnieks, Dr. sc. ing. Vladimirs Biziks (Georga Augusta Getingenes Universitāte (Georg-August-Universität Göttingen), Vācija);
  • Vad. pētnieks, Dr. habil. chem. Yuriy A. Maletin (Sorpcijas un endoekoloģijas problēmu institūts (Institute for Sorption and Problems of Endoecology), Ukraina).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties tiešsaistē Zoom platformā.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

3. novembris plkst. 9:00