Notikuma vieta

Promocijas darbu «Lidojumu drošības līmeņa likumsakarību ar ražošanas faktoriem aviokompānijā analīzes modeļa izstrāde» aizstāvēs Ruta Bogdane

30. aprīlis, 13:00
Lauvas iela 8, 218. telpa, Rīga

Transporta un satiksmes nozares Promocijas padomes RTU P-22 atklātā sēdē Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes Aeronautikas institūtā promocijas darbu «Lidojumu drošības līmeņa likumsakarību ar ražošanas faktoriem aviokompānijā analīzes modeļa izstrāde»  aizstāvēs Ruta Bogdane.

Oficiālie recenzenti: Dr.habil.sc.ing. Mārtiņš Kleinhofs (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija), Dr.habil.sc.ing., Aleksandrs Andronovs (Transporta un sakaru institūts, Latvija), Dr.habil.sc.ing. Eduardas Lasauskas (Vilnius Gediminas Technical University, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kā arī elektroniski

Universitāte

Pasākumu kalendārs