Promocijas darbu «Lidojuma drošības informācijas bāzes sistēmu teorētisko un metodisko pieeju izstrāde» aizstāvēs Aleksandrs Bitiņš

20. maijs, 2022, 12:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6b, 204. telpa

2022. gada 20. maijā plkst. 12.00  RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. telpā Aleksandrs Bitiņš aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Lidojuma drošības informācijas bāzes sistēmu teorētisko un metodisko pieeju izstrāde» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc. prof. Dr. sc. ing. Pāvels Gavrilovs, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;

• Asoc. prof. Dr. sc. ing. Eduardas Lasauskas, Aviācijas Institūts, Vilnius Antanas Gustaitis Tehniskā Universitāte, Lietuva;

• Profesors Dr. habil. sc. ing. Zbigniev Koruba (Zbigniew Koruba), Kielce Tehnoloģiskā Universitāte, Polija.

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2022. gada 13. maijam, rakstot: .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

10. maijs, 2022 plkst. 9:00