Notikuma vieta

Promocijas darbu «Lēmumatbalsta metodes, algoritmi un rīki elektroenerģijas tirgus dalībniekiem» aizstāvēs Kārlis Baltputnis

12. novembris, 13:00
Āzenes iela 12/1, Rīga

2020. gada 12. novembrī plkst. 13.00 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-05» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 306. auditorijā Kārlis Baltputnis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Lēmumatbalsta metodes, algoritmi un rīki elektroenerģijas tirgus dalībniekiem» (angļu val.: «Decision-making support methods, algorithms and tools for electricity market participants») zinātnes doktora grāda (Ph. D.) iegūšanai.

Recenzenti: Dr. sc. ing. Anna Mutule (RTU EVIF asoc.profesore); Dr. sc. ing. Julija Matevosjana (Teksasas elektriskās drošības padome (ERCOT)); Dr. Audrius Jonaitis (Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs