Promocijas darbu «Lāzeruzkausēts virsmu nocietinošs vienslāņa pārklājums ar mehānisko īpašību gradientu» aizstāvēs Sergejs Ločs

15. jūlijs, 2020, 13:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6B, 402.auditorija

2020. gada 15. jūlijā plkst. 13.00 Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnbūves un mehānikas zinātnes nozares promocijas padomes P-16 atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas iela 6B, 402.auditorijā Sergejs Ločs aizstāvēs promocijas darbu «Lāzeruzkausēts virsmu nocietinošs vienslāņa pārklājums ar mehānisko īpašību gradientu» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: profesors, Dr. sc. ing. Ēriks Geriņš (Rīgas Tehniskā universitāte); profesors, Dr. sc. ing. Alexander S.Kalinichenko (Baltkrievijas Valsts Tehnoloģiskā universitāte, Baltkrievija); Ph. D. Vadim Savich (Valsts zinātniskā institūcija «Akadēmiķa O.V.Romana vārdā nosaukts Pulvermetalurģijas institūts», Baltkrievija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

29. jūnijs, 2020 plkst. 15:41