Notikuma vieta

Promocijas darbu «Latvijas zivsaimniecības nozares konkurētspējas novērtēšana klastera ietvaros» aizstāvēs Inese Biukšāne

30. decembris, 2019, 10:00
Rīgā, Kalnciema ielā 6, 209. auditorijā

30. decembrī plkst. 10 Rīgas Tehniskās universitātes Vadībzinātnes un ekonomikas zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē Rīgā, Kalnciema ielā 6, 209. auditorijā Inese Biukšāne aizstāvēs promocijas darbu «Latvijas zivsaimniecības nozares konkurētspējas novērtēšana klastera ietvaros» ekonomikas doktora grāda iegūšanai.

Recenzenti: Dr. oec. Elīna Gaile-Sarkane (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija); Dr. oec. Iluta Arbidāne (Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Latvija); Dr. oec. Vytautas Juščius (Klaipēdas universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Universitāte

Pasākumu kalendārs