Promocijas darbu «Kustīgas slodzes dinamiskās iedarbes uz autoceļu tiltiem eksperimentāla izpēte un novērtējums» aizstāvēs Ilze Paeglīte

10. decembris, 2021, 14:15

2021. gada 10. decembrī plkst. 14.15 Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-06» atklātā e-sēdē tiešsaistē platformā Zoom Ilze Paeglīte aizstāvēs promocijas darbu «Kustīgas slodzes dinamiskās iedarbes uz autoceļu tiltiem eksperimentāla izpēte un novērtējums» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Dmitrijs Serdjuks, Rīgas Tehniskā universitāte;
  • Prof. Dr. sc. ing. Algirdas Juozapaitis, Viļņas Gediminas Tehniskā universitāte (Lietuva);
  • Prof. Dr. sc. ing. Darius Bačinskas, Viļņas Gediminas Tehniskā universitāte (Lietuva).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties tiešsaistē Zoom platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2021. gada 3. decembrim, rakstot

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

22. novembris, 2021 plkst. 9:00