Promocijas darbu «Koučinga aktivitāšu ietekmes uz uzņēmuma sniegumu novērtēšanas metodoloģija» aizstāvēs Angelina Roša

18. decembris, 2020, 10:00

2020. gada 18. decembrī plkst.10.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ekonomikas un uzņēmējdarbības zinātnes nozares Promocijas padomes (RTU P-09) atklātā sēdē tiešsaistē Microsoft Teams platformā  Angelina Roša aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Koučinga aktivitāšu ietekmes uz uzņēmuma sniegumu novērtēšanas metodoloģija» zinātniskā doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:  Profesore Dr. oec. Inga Lapiņa, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija; Profesors Dr. oec. Andrejs Čirjevskis, Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskola «RISEBA», Latvija; Profesore Dr. Renata Korsakienė, Viļņas Gedimina tehniskā universitāte, Lietuva.

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski divas nedēļas pirms aizstāvēšanas.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz š. g. 15. decembrim, rakstot .

Pasākumu kalendārs

27. novembris, 2020 plkst. 0:00