Promocijas darbu «Koka konstrukcijas Latvijas būvmākslā» aizstāvēs Antra Viļuma

29. decembris, 2020, 10:00

2020. gada 29.decembrī plkst. 10.00 Rīgas Tehniskās universitātes Mūzikas, vizuālās mākslas un arhitektūras zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-10» atklātajā sēdē Antra Viļuma aizstāvēs promocijas darbu «Koka konstrukcijas Latvijas būvmākslā» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai mūzikas, vizuālās mākslas un arhitektūras nozarē.

Recenzenti: docents Dr. arch. Edgars Bondars, Rīgas Tehniskā universitāte; profesore Dr. arch. Daiga Skujāne, Latvijas Lauksaimniecības universitāte; profesors Gintars Stauskis (Gintaras Stauskas),Viļņas Gedimina Tehniskās universitāte, Lietuva.

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski divas nedēļas pirms aizstāvēšanas.

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties tiešsaistē Zoom platformā. Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz š.g. 27. decembrim, rakstot .

Topic: RTU AF Promocijas darba aizstāvēšana (A. Viļuma «Koka konstrukcijas Latvijas būvmākslā») / RTU FA Defense of doctoral thesis (A. Viļuma «Wooden Structures in Latvian Architecture»)
Time: Dec 29, 2020 10:00 AM Helsinki

Pasākumu kalendārs