Promocijas darbu «Klimata adaptīvās ēku norobežojošās konstrukcijas» aizstāvēs Toms Mols

29. jūnijs, 2021, 14:00
Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 115. auditorijā

2021. gada 29. jūnijā plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Vides inženierijas un enerģētikas nozares promocijas padomes «P-19» atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 115. auditorijā Toms Mols aizstāvēs promocijas darbu «Klimata adaptīvās ēku norobežojošās konstrukcijas» («Climate adaptive building envelopes») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors Dr. sc. ing. Gatis Bažbauers (Rīgas Tehniskā universitāte);
  • Profesors  Dr. sc. ing. Ainis Lagzdiņš (Latvijas Lauksaimniecības universitāte);
  • Profesors Habil. PhD Vytautas Martinaitis (Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

15. jūnijs, 2021 plkst. 9:00