Promocijas darbu «Ķermeņa sensoru tīkls tā virsmas formas rekonstrukcijai» aizstāvēs Armands Ancāns

16. jūnijs, 2023, 11:00
Rīga, Āzenes iela 12, 201. auditorija

2023. gada 16. jūnijā plkst. 11 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes «P-08» atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. auditorijā (gan klātienē, gan attālināti) Armands Ancāns aizstāvēs promocijas darbu «Ķermeņa sensoru tīkls tā virsmas formas rekonstrukcijai», (angļu valodā «Body Sensor Network for Its Surface Shape Reconstruction») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Dmitrijs Pikuļins, Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padome P-08;
  • Prof. emerit. Dr. sc. ing. Marts Mins, Tallinas Tehnoloģiju universitāte, Igaunija;
  • Prof. Dr. sc. ing. Aleksandrs Grakovskis, Transporta un sakaru institūts, Latvija.

Pasākumu kalendārs

6. jūnijs, 2023 plkst. 9:00

Līdzīgi notikumi

Kalendārs