Promocijas darbu «Kapitāla pārvaldības alternatīvo metožu izmantošanas iespējas un risinājumi apdrošināšanas sabiedrībās» aizstāvēs Ilze Zariņa-Cīrule

20. jūnijs, 2023, 14:00
Rīga, Kalnciema iela 6, 209. auditorija

2023. gada 20. jūnijā plkst. 14 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā sēdē Rīgā, Kalnciema ielā 6, 209. auditorijā Ilze Zariņa-Cīrule aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Kapitāla pārvaldības alternatīvo metožu izmantošanas iespējas un risinājumi apdrošināšanas sabiedrībās» (angļu val. «Possibilities and solutions for application of capital management alternative methods in insurance companies») zinātnes doktors (Ph. D.) grāda iegūšanai sociālajās zinātnēs (ekonomikas un uzņēmējdarbības nozarē).

Recenzenti:

• Profesore Dr. oec. Elīna Gaile-Sarkane, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesore Dr. sc. administr. Inese Mavļutova, Banku augstskola, Latvija;
  • Profesors Dr. math. Tõnu Kollo, Tartu Universitāte, Igaunija.

Pasākumu kalendārs

25. maijs, 2023 plkst. 9:00