14. jūnijs, 2023, 14:00
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 272. auditorija

2023. gada 14. jūnijā plkst. 14 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Konstantinos Grammatoglou aizstāvēs promocijas darbu «Jaunu metožu izstrāde PLP atkarīgo enzīmu inhibitoru sintēzei un baktēriju enzīma O-acetilserīna sulfhidrilāzes kovalentās inhibīcijas potenciāla izpēte» (angļu valodā «The Development of New Methods for the Synthesis of PLP-Dependent Enzyme Inhibitors and Exploring Covalent Inhibition Potential of Bacterial Enzyme O-Acetylserine Sulfhydrylase») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Dabaszinātnēs: ķīmijas nozarē.

Recenzenti:

• Dr. chem. Mārtiņš Katkevičs, Latvijas Organiskās sintēzes institūts;
  • Dr. chem. Artis Kinēns, Latvijas Universitāte;
  • Dr. Marc Nazare, Leibnicas Molekulārās farmakoloģijas institūts (Leibniz-Institute for Molecular Pharmacology), Vācija.

Pasākumu kalendārs

2. jūnijs, 2023 plkst. 9:00