Promocijas darbu «Jaunās paaudzes šķiedru optisko pastiprinātāju izpēte un novērtējums blīvētās sakaru sistēmās» aizstāvēs Lilita Ģēģere

26. novembris, 14:00
Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā

2021. gada 26. novembrī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-08» atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā (sakarā ar epidemioloģisko situāciju sēde var notikt attālināti) Lilita Ģēģere aizstāvēs promocijas darbu «Jaunās paaudzes šķiedru optisko pastiprinātāju izpēte un novērtējums blīvētās sakaru sistēmās»  zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors, Dr. sc. ing. Ģirts Ivanovs (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Vadošais pētnieks, Dr. sc. ing.  Roberts Kadiķis (Elektronikas un datorzinātņu institūts, Latvija);
  • Profesors, Dr. sc. ing. Artis Teilāns (Rēzeknes Tehnoloģiju augstskola, Latvija).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

4. novembris plkst. 9:00