Promocijas darbu «Jaunas izstarotāju strukturālās pieejas OLED iekārtu ražošanas izmaksu samazināšanai» aizstāvēs Armands Rudušs

15. decembris, 2022, 14:00
Rīga, Paula Valdena iela 3/7, 272. auditorija

2022. gada 15. decembrī plkst. 14 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Armands Rudušs aizstāvēs promocijas darbu «Jaunas izstarotāju strukturālās pieejas OLED iekārtu ražošanas izmaksu samazināšanai» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai Dabaszinātnēs: ķīmijas nozarē organiskās ķīmijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Vad. pētnieks Dr. chem. Pāvels Arsenjans (Latvijas Organiskās sintēzes institūts);
  • Vad. pētnieks Dr. phys. Mārtiņš Rutkis (Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūts);
  • Profesors Dr. habil. Juozas Vidas Gražulevičius (Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

30. novembris, 2022 plkst. 0:00

Līdzīgi notikumi

Universitāte

Kalendārs

Notiks akadēmiķa Jāņa Grundspeņķa lekcija par mākslīgā intelekta attīstību

28. februāris, 16:15 - 17:45
Zunda krastmala 10, 102. auditorija

Apaļā galda diskusija «Piekrastes piesārņojuma monitorings – reāllaikā»

29. februāris, 10:00
Rīga, AB dambis, peldošā māja «NOASS»