Notikuma vieta

Promocijas darbu «Jauna veida ogļskābes anhidrāžu inhibitoru sintēze» aizstāvēs Aleksandrs Pustenko

30. septembris, 14:00
Paula Valdena iela 3/7, Rīga

2020. gada 30. septembrī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes P-01 atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272.auditorijā Aleksandrs Pustenko aizstāvēs promocijas darbu «Jauna veida ogļskābes anhidrāžu inhibitoru sintēze» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai ķīmijas nozarē organiskās ķīmijas apakšnozarē.

Recenzenti: vad. pētnieks Dr. chem. Kaspars Traskovskis (Rīgas Tehniskā universitāte), docente Dr. chem. Jeļena Kirilova (Daugavpils universitāte), profesors Ph. D. Jean-Yves Winum (Université de Montpellier, Francija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pievienošanās aizstāvēšanai, izmantojot šo informāciju:
Pievienoties Zoom sapulcei: https://rtucloud1.zoom.us/j/6590741797

Universitāte