Promocijas darbu «Izmaksas optimizējošs, inovatīvs risinājums pārvades tīkla kapacitāšu pārvaldībai zemas inerces vāji savienotās energosistēmās» aizstāvēs Dmitrijs Guzs

27. jūnijs, 2023, 11:00
Rīga, Āzenes iela 12/1, 306. auditorija

2023. gada 27. jūnijā plkst. 11.00 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-05» atklātā sēdē Rīgā, RTU EVIF Āzenes ielā 12/1, 306. auditorijā Dmitrijs Guzs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Izmaksas optimizējošs, inovatīvs risinājums pārvades tīkla kapacitāšu pārvaldībai zemas inerces vāji savienotās energosistēmās» ( angļu val. «Effective Innovative Solution for Transmission Capacity Management in Low-inertia Weakly Interconnected Power Systems» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai «Inženierzinātnēs un tehnoloģijās: elektrotehnikā, elektronikā, informācijas un komunikācijas tehnoloģijās» nozarē.

Recenzenti:

• asociētā profesore Dr. sc. ing. Ļubova Petričenko (Rīgas Tehniskā universitāte);
  • pētnieks Dr. sc. ing. Artjoms Obuševs (Cīrihes Lietišķo zinātņu universitāte, Šveice);
  • vadošais pētnieks Dr. sc. ing. Arturas Klementavičius (Lietuvas Enerģētikas institūts, Lietuva).

Pasākumu kalendārs

23. maijs, 2023 plkst. 9:00