Promocijas darbu «Īpašnieku vadītu mazo un vidējo uzņēmumu pārvaldība» aizstāvēs Māris Millers

14. janvāris, 2022, 10:00

2022. gada 14. janvārī plkst. 10.00 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā e-sēdē tiešsaistē platformā Zoom Māris Millers aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Īpašnieku vadītu mazo un vidējo uzņēmumu pārvaldība» (ang. val. «Governance of the Owner-Managed Small and Medium-Sized Enterprises») zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai ekonomikas un uzņēmējdarbības nozarē.

Recenzenti:

• Profesore, Dr.oec. Inga Lapiņa, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesors, Dr.oec. Andrejs Cekuls , Latvijas universitāte, Latvija;
  • Docente, Dr. Iveta Šimberova, BrnoTehnoloģiskā Universitāte, Čehija.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 2022. gada 11. janvārim rakstot uz e-pastu:

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

3. janvāris, 2022 plkst. 15:00