Promocijas darbu «Intelektuālās pilsētvides sinerģijas efekta ietekme uz pilsētas ilgtspēju» aizstāvēs Kaspars Plotka

14. aprīlis, 2023, 10:00

2023. gada 14. aprīlī plkst.10.00 Rīgas Tehniskās universitātes Sociālo zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-09» atklātā e-sēdē tiešsaistē Kaspars Plotka aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Intelektuālās pilsētvides sinerģijas efekta ietekme uz pilsētas ilgtspēju» (angļu val. «Impact of the Synergy Effect of the Intelligent Urban Environment on the Sustainability of the City»), zinātniskā doktora grāda zinātnes doktors (Ph.D.) iegūšanai sociālajās zinātnēs (ekonomikas un uzņēmējdarbības nozarē).

Recenzenti:

• Profesore, Dr.oec., Inga Lapiņa, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesore, Dr.oec., Agita Līviņa, Vidzemes Augstskola, Latvija;
  • Profesors, Dr.oec., Vytautas Juščius, Klaipēdas Universitāte, Lietuva.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 2023.gada 12. aprīlim, rakstot uz e-pastu:

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

15. marts, 2023 plkst. 9:30