Promocijas darbu «Intelektuāla mācību sistēma datorizētās projektēšanas sistēmu lietojuma novērtēšanai» aizstāvēs Jānis Dāboliņš

16. septembris, 2019, 14:30
Sētas iela 1, 202. auditorija, Rīga

16. septembrī plkst. 14.30 RTU  Informācijas tehnoloģijas nozares promocijas padomes «P-07» atklātajā sēdē Rīgā, Sētas ielā 1, 202. auditorijā Jānis Dāboliņš aizstāvēs promocijas darbu «Intelektuāla mācību sistēma datorizētās projektēšanas sistēmu lietojuma novērtēšanai» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti: Profesors, Dr.habil.sc.ing. Jānis Osis (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija); Asociētais profesors, Dr.sc.ing. Gatis Vītols (Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvija); Profesore Dr.habil.sc.ing. Valentina Dagienė (Viļņas Universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā un elektroniski.

Pasākumu kalendārs

20. augusts, 2019 plkst. 14:11