Promocijas darbu «Inovatīvu poliolu sistēmu izstrādne no reciklēta polietilēntereftalāta un atjaunojamo izejvielu resursiem cietā poliuretāna putuplasta iegūšanai» aizstāvēs Aiga Ivdre

3. decembris, 2020, 14:00
Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā

2020. gada 3. decembrī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Aiga Ivdre aizstāvēs promocijas darbu «Inovatīvu poliolu sistēmu izstrādne no reciklēta polietilēntereftalāta un atjaunojamo izejvielu resursiem cietā poliuretāna putuplasta iegūšanai» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai ķīmijas inženierzinātnes nozarē polimēru un šķiedrmateriālu tehnoloģijas apakšnozarē.

Recenzenti: profesors Dr. sc. ing. Jurijs Ozoliņš (Rīgas Tehniskā universitāte); Ph. D. Hynek Benes (Department of Polymer Processing Institute of Macromolecular Chemistry, CAS, Čehija); docents, Dr. chem. Ingars Reinholds (Latvijas Universitāte).

Atklātajā sēdē iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā.

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski divas nedēļas pirms aizstāvēšanas.

Pasākumu kalendārs

27. novembris, 2020 plkst. 0:00

Līdzīgi notikumi

Kalendārs