Promocijas darbu «Individuālās mobilitātes transportlīdzekļu akumulatoru bateriju un to balansēšanas metožu izstrāde un izpēte» aizstāvēs Kristaps Vītols

27. maijs, 2022, 14:30
Engures novads, Klapkalnciems, konferenču un sporta centrs «Ronīši»

2022. gada 27. maijā plkst. 14.30 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-14» atklātā sēdē Engures novadā, Klapkalnciemā, konferenču un sporta centrā «Ronīši», konferenču zālē  Kristaps Vītols aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Individuālās mobilitātes transportlīdzekļu akumulatoru bateriju un to balansēšanas metožu izstrāde un izpēte», (angļu val.: «Research and development of battery packs and their balancing methods for personal mobility vehicles») zinātniskā doktora grāda (Ph. D.) iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc. profesors Dr. sc. ing. Jānis Zaķis (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);

• Vad. pētnieks Ph.D. Andrei Blinov (Tallinas Tehnoloģiskā universitāte, Igaunija);

• Profesors Ph. D. Enrique Romero-Cadaval (Ekstremaduras Universitāte, Spānija).

Atklātajā sēdē varēs piedalīties attālināti, tiešsaistes platformā MS Teams. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2022. gada 26. maijam, rakstot .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

13. maijs, 2022 plkst. 9:00