Promocijas darbu «Individuālā uzņēmējdarbības orientācija un biznesa izglītības attīstība» aizstāvēs Tatjana Ņikitina

16. decembris, 2022, 10:00

2022. gada 16. decembrī plkst.10 Rīgas Tehniskās universitātes Ekonomikas un uzņēmējdarbības zinātnes nozares Promocijas padomes «RTU P-09» atklātā sēdē tiešsaistē Microsoft Teams platformā Tatjana Ņikitina aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Individuālā uzņēmējdarbības orientācija un biznesa izglītības attīstība», (angļu val. «Individual Entrepreneurial Orientation and Business Education Development») Latvijas zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai sociālajās zinātnēs.

Recenzenti:

• Profesore Dr. oec. Maija Šenfelde, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesore Dr. oec. Iveta Mietule, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija, Latvija;
  • Profesore Dr. hab. Julita Wasilczuk, Gdaņskas Tehnoloģiju universitāte, Polija.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 2022. gada 12. decembrim, rakstot .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

6. decembris, 2022 plkst. 0:00