Notikuma vieta

Promocijas darbu «Ilgtspējīga vēsturisko ēku attīstība» aizstāvēs Edīte Biseniece

30. augusts, 14:00
Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā

2021. gada 30. augustā plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Vides inženierijas un enerģētikas nozares promocijas padomes «P-19» atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā Edīte Biseniece aizstāvēs promocijas darbu «Ilgtspējīga vēsturisko ēku attīstība» (ang. val. – «Sustainable Preservation of Historic Buildings») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors, Dr. sc. ing. Gatis Bažbauers (Rīgas Tehniskā universitāte);
  • Profesors, Dr. sc. ing. Aigars Laizāns (Latvijas Lauksaimniecības universitāte);
  • Profesors, Dr. - Ing. Uli Jakob (Štutgartes Lietišķo zinātņu universitāte, Vācija).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

20. augusts plkst. 9:00