Promocijas darbu «Hidroksiapatīta virsmas slāņa strukturālie defekti elektriskā potenciāla regulēšanai» aizstāvēs Anna Bystrova

28. jūnijs, 15:00

2021. gada 28. jūnijā plkst. 15.00 Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-02» atklātajā e-sēdē Anna Bystrova aizstāvēs promocijas darbu «Hidroksiapatīta virsmas slāņa strukturālie defekti elektriskā potenciāla regulēšanai» (angļu valodā: «Structural imperfections of the hydroxyapatite surface layer to engineer its electrical potential») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai materiālzinātnes  nozarē materiālfizikas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Profesors Dr. habil. phys. Andris Ozols (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Vad.pētnieks Dr. habil. phys. Donāts Millers (LU Cietvielu Fizikas institūts, Latvija);
  • Vad.pētniece Dr. sc. ing. Maria Sedelnikova (Nacionālā pētniecības Tomskas Valsts universitāte, Krievija).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2021. gada 22. jūnijam, rakstot .

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

17. jūnijs plkst. 9:00