Promocijas darbu «Hibrīdo FBG sensoru un WDM-PON šķiedru optisko sistēmu izstrāde un novērtējums» aizstāvēs Uģis Seņkāns

17. decembris, 2021, 14:00
Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā

2021.gada 17. decembrī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-08 atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā (sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī sēde var notikt attālināti) Uģis Seņkāns aizstāvēs promocijas darbu «Hibrīdo FBG sensoru un WDM-PON šķiedru optisko sistēmu izstrāde un novērtējums» zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asociētais profesors, Dr.sc.ing. Aleksandrs Ipatovs, RTU promocijas padome;
  • Pētnieks, Dr.habil.sc.ing.  Manfrēds Leontijs Šneps-Šneppe, Ventspils Augstskola;
  • Vecākais pētnieks, Dr. Xiaodan Pang, RISE, KTH Karaliskais tehnoloģiju institūts.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

7. decembris, 2021 plkst. 9:00

Līdzīgi notikumi

Kalendārs