Promocijas darbu «Gaisa mitruma, gaisa un ledus temperatūras ietekme uz berzes pāra nerūsējošais tērauds-ledus slīdēšanu raksturojošiem parametriem» aizstāvēs Ernests Jansons

28. janvāris, 13:00

2022. gada 28. janvārī plkst 13.00 RTU Mašīnbūves un mehānikas zinātnes nozares Promocijas padomes «RTU P-16» atklātā sēdē Rīgā, Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātē, Ķīpsalas iela 6B, 417. auditorijā Ernests Jansons aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Gaisa mitruma, gaisa un ledus temperatūras ietekme uz berzes pāra nerūsējošais tērauds-ledus slīdēšanu raksturojošiem parametriem» (angl.val. «Influence of humidity, air and ice temperature on sliding ability charateristics of friction pair stainless steel-ice») zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors Dr. sc. ing. Ēriks Geriņš (Rīgas Tehniskā universitāte, promocijas padome);
  • Direktora vietnieks zinātniskajā darbā Ph. D. Vadims Savičs (Baltkrievijas Zinātņu akadēmijas valsts zinātniskā institūcija Pulvermetalurģijas institūts);
  • Profesors Ph. D. Bojan Podgornik (Metālisko materiālu un tehnoloģiju institūts, IMT, Slovēnija.

Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tiešsaistē.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 25.01.2022., rakstot

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

14. janvāris plkst. 9:00