Promocijas darbu «Gaisa kuģa borta kontroles ierīču pētniecība un optimizācija pacelšanās un nosēšanās etapos» aizstāvēs Artūrs Suharevs

20. maijs, 2022, 14:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6b, 204. telpa

2022. gada 20. maijā plkst. 14.00  RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P–22» atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6b, 204. telpā  Artūrs Suharevs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Gaisa kuģa borta kontroles ierīču pētniecība un optimizācija pacelšanās un nosēšanās etapos» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc.prof.,  Dr. sc. ing. Pāvels Gavrilovs, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Profesors, Dr. hab. sc. ing. Krzisztof Stanislav Szafran (Krzysztof Stanislaw Szafran), Aviācijas institūts, Polija;
  • Profesors, Dr. hab. sc. ing. Rafal Andrzej Chatis (Rafal Andrzej Chatys), Kielce Tehnoloģiskā universitāte, Polija.

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2022. gada 13. maijam, rakstot: .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

12. maijs, 2022 plkst. 9:00

Līdzīgi notikumi

Kalendārs

Notiek «Klimata diena skolotājiem»

19. aprīlis, 9:00 - 17:00
Rīga, Paula Valdena iela 5, RTU Zinātniskā bibliotēka

Seminārs «Patērētāja dubultā dzīve»

19. aprīlis, 16:00
Rīga, Ķīpsalas iela 6A