Promocijas darbu «Funkciju formēšana dziļajā mašīnmācīšanā» aizstāvēs Ēvalds Urtāns

1. decembris, 14:30

2021. gada 1. decembrī plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-07 atklātajā sēdē tiešsaistē Ēvalds Urtāns aizstāvēs promocijas darbu «Funkciju formēšana dziļajā mašīnmācīšanā» (angļu valodā «Function Shaping in Deep Learning»)  zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors, Dr. sc. ing. Jānis Grabis (Rīgas Tehniskā universitāte);
  • Vecākais lektors, Dr. ing. Viljams Saiers (William Sayers) (Glaucesteršīras Universitāte, Apvienotā Karaliste);
  • Profesors, Ph. D. Habil. Hauksjangs Žangs (Houxiang Zhang) (Norvēģu zinātnes un tehnoloģiju universitāte, Norvēģija).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

4. novembris plkst. 9:00