Notikuma vieta

Promocijas darbu «Energosistēmas darbību ietekmējošo procesu prognozēšana» aizstāvēs Dmitrijs Soboļevskis

29. jūnijs, 10:00
Āzenes iela 12/1, Rīga

29. jūnijā plkst. 10 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «P-5» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 306. auditorijā Dmitrijs Soboļevskis aizstāvēs promocijas darbu «Energosistēmas darbību ietekmējošo procesu prognozēšana» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: asoc. profesore, Dr. sc. ing. Anna Mutule (Rīgas Tehniskā universitāte), Dr. sc. ing. Aleksandrs Ļvovs (AS «Augstsprieguma tīkls»), profesors, Dr. sc. ing. Saulius Gudzius (Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniskiSaite tiešsaistes aizstāvēšanai.

Universitāte

Pasākumu kalendārs