Promocijas darbu «Enerģijas un ekserģijas indikatori energosistēmu efektivitātes paaugstināšanā» aizstāvēs Edvīns Terehovičs

28. novembris, 2019, 14:00
Āzenes iela 12/1, Rīga

28.novembrī plkst. 14.00 Āzenes ielā 12/1, 212. telpā, RTU promocijas padomes «P-19» Vides zinātnes nozares promocijas padomes atklātajā sēdē Edvīns Terehovičs aizstāvēs promocijas darbu «Enerģijas un ekserģijas indikatori energosistēmu efektivitātes paaugstināšanā» inženierzinātņu doktora zinātniskā grāda iegūšanai.

Recenzenti: Docents, Dr.sc.ing. Vladimirs Kirsanovs (Rīgas Tehniskā universitāte); Profesors, Dr.sc.ing. Ritvars Sudārs (Latvijas Lauksaimniecības universitāte); Profesors, Dr.sc.ing. Andres Siirde (Tallinas Tehnoloģiju universitāte, Igaunija).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā un elektroniski.

Pasākumu kalendārs

15. novembris, 2019 plkst. 9:26

Līdzīgi notikumi

Kalendārs