Promocijas darbu «Enerģijas iegūšanas no fluīdu plūsmas iekārtu dinamikas analīze un vadības optimizācija» aizstāvēs Mārtiņš Irbe

22. decembris, 2020, 14:30
Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 521. auditorijā

2020. gada 22. decembrī plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mehānikas un mašīnzinātnes nozaru promocijas padomes (RTU P-04) atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 521. auditorijā Mārtiņš Irbe aizstāvēs promocijas darbu par tēmu: «Enerģijas iegūšanas no fluīdu plūsmas iekārtu dinamikas analīze un vadības optimizācija» zinātniskā doktora grāda (Ph. D) iegūšanai.

Recenzenti: Dr. habil. sc. ing. Grigorijs Panovko (Krievijas Zinātņu akadēmija); Dr. sc. ing. Ēriks Kronbergs (Latvijas Lauksaimniecības universitāte); Dr. sc. ing. Oļegs Jakovļevs (Rīgas Tehniskā universitāte).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski divas nedēļas pirms aizstāvēšanas.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz š. g. 18. decembrim, rakstot .
Teams sapulce.

Pasākumu kalendārs