Promocijas darbu «Elektriskā lauka ietekme uz granulētas biomasas degšanas procesu virpuļplūsmā» aizstāvēs Antons Kolmičkovs

4. februāris, 2022, 14:30

2022. gada 4. februārī plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes Mehānikas un mašīnzinātnes nozaru promocijas padomes P-04 atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 521. auditorijā Antons Kolmičkovs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu: «Elektriskā lauka ietekme uz granulētas biomasas degšanas procesu virpuļplūsmā» (angl. valodā «Electric field effect on combustion of pelletized biomass in swirling flow») zinātniskā doktora grāda (Ph. D.) iegūšanai.

Recenzenti:

• asoc. profesors,  Dr. sc. ing., Vitālijs Beresņēvičs (RTU, promocijas padome);
  • vad. pētnieks, Ph. D. Dmitri Neshumayev (Tallinas Tehniskā Universitāte, Igaunija);
  • pētnieks, Ph. D. Michal Špilāčeks (Brno Tehnoloģiskā Universitāte, Čehija).

Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tiešsaistē.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 01.02.2022., rakstot

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

20. janvāris, 2022 plkst. 9:00