Promocijas darbu «Ēku siltumenerģijas patēriņa ilgtermiņa novērtēšanas metodoloģija» aizstāvēs Aleksejs Prozuments

28. maijs, 2021, 13:00
Rīgā, Ķīpsalas iela 6B , 106. auditorijā

2021. gada 28. maijā plkst. 13.00 RTU Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-12» atklātā e-sēdē Rīgā, Ķīpsalas iela 6B, 106. auditorijā Aleksejs Prozuments aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Ēku siltumenerģijas patēriņa ilgtermiņa novērtēšanas metodoloģija» zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesors,  Dr. sc. ing. Aleksandrs Korjakins (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Profesore, Dr. sc. ing.   Lilita Ozola (Latvijas Lauksaimniecības universitāte, Latvija);
  • Profesors, Dr. sc. ing. Nikolai Vatin (Sanktpēterburgas Politehniskā  universitāte, Krievija).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2021. gada 24. maijam, rakstot  un Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

14. maijs, 2021 plkst. 9:00