Promocijas darbu «Ekspluatācijā esošu ēku drošuma vērtēšanas metodoloģija» aizstāvēs Pēteris Druķis

7. oktobris, 14:15
Rīgā, Ķīpsalas ielā 6a, 342. telpa

2022. gada 7.oktobrī plkst. 14.15 Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un transporta inženierzinātnes nozares promocijas padomes RTU P-06 atklātā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6A, 342. telpā Pēteris Druķis aizstāvēs promocijas darbu: «Ekspluatācijā esošu ēku drošuma vērtēšanas metodoloģija» (angļu val. «Methodology for reliability assessment of existing buildings») zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Asoc. prof. Dr. sc. ing. Jānis Kaminskis, Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte;
  • Asoc. prof. Ph. D. Hans Holger Hundborg Koss, Dānijas Tehniskā universitāte, Dānija;
  • Asoc. prof. Ph. Dr. Robertas Zavalis; Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte Lietuva.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

29. septembris plkst. 9:00