Promocijas darbu «Ekonomisko un vides zaudējumu novērtēšanas metodoloģija paaugstinātas bīstamības objektos» aizstāvēs Mihails Urbans

10. septembris, 2021, 10:00

2021. gada 10. septembrī plkst. 10.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ekonomikas un uzņēmējdarbības zinātnes nozares Promocijas padomes «RTU P-09» atklātā e-sēdē tiešsaistē Microsoft Teams platformā Mihails Urbans aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Ekonomisko un vides zaudējumu novērtēšanas metodoloģija paaugstinātas bīstamības objektos» zinātniskā doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesore Dr. oec. Maija Šenfelde (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Asoc. profesore Dr. sc. admin. Daina Vasiļevska (Biznesa augstskola Turība, Latvija);
  • Profesore Dr. sc. ing. Piia Tint (Tallinas Tehnoloģiju universitāte, Igaunija).

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 2021. gada 3. septembrim, rakstot uz e-pastu: .

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

25. augusts, 2021 plkst. 9:00