Promocijas darbu «E-iekļaušanas procesu un tehnoloģisko risinājumu pētījumi» aizstāvēs Ieva Vītoliņa

16. decembris, 2021, 11:00

2021. gada 16. decembrī plkst. 11.00 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-21 atklātajā sēdē Rīgā, Kronvalda 1, 200. telpā (sakarā ar epidemioloģisko situāciju valstī sēde var notikt attālināti) Ieva Vītoliņa aizstāvēs promocijas darbu «E-iekļaušanas procesu un tehnoloģisko risinājumu pētījumi» zinātnes doktora (Ph.D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Profesore, Dr.paed. Sarma Cakula, RTU promocijas padome P-21, Vidzemes Augstskola (Latvija);
  • Profesors, Dr.sc.comp.  Māris Vītiņš, Latvijas Universitāte (Latvija);
  • PhD Peter Chatterton, konsultants Joint Information Systems Committee (JISC); Academic Associate, Higher Education Academy (Apvienotā Karaliste).

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, RTU Zinātnes resursi Promocijas darbi, Valsts Nacionālajā bibliotēkā, kā arī e-grāmatu platformā.

Pasākumu kalendārs

2. decembris, 2021 plkst. 9:00