Promocijas darbu «Dubulthelikoīdās piedziņas principa pielietojums zemūdens transportlīdzekļos» aizstāvēs Mārcis Eimanis

10. marts, 2022, 16:00

2022. gada 10.martā plkst. 16.00 Rīgas Tehniskās universitātes Mehānikas un mašīnzinātnes nozaru promocijas padomes P-04 atklātajā sēdē Rīgā, Ķīpsalas ielā 6B, 521. auditorijā Mārcis Eimanis aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Dubulthelikoīdās piedziņas principa pielietojums zemūdens transportlīdzekļos» (angl. valodā «The Usage of Double-Helical Propulsion Principle in Underwater Vehicles») zinātniskā doktora grāda (Ph.D.) iegūšanai.

Recenzenti:

• profesors,  Dr.sc.ing., Andrejs Krasņikovs (RTU, promocijas padome);
  • profesors,  Ph.D., Giedrius Janušas (Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva);
  • asoc. profesors, Ph.D., Gabrielu Davidu Weymouth (Sauthamptonas universitāte, Lielbritānija).

Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tiešsaistē.

Interesanti aicināti pieteikties sēdei līdz 8.03.2022., rakstot uz e-pastu:

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties internetā e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

1. marts, 2022 plkst. 9:00