Promocijas darbu «Diagnostikas un ekspluatācijas algoritmu kompleksa izstrāde lieljaudas transformatoru salīdzinošai novērtēšanai pieļaujama riska apstākļos» aizstāvēs Gints Poišs

30. aprīlis, 2021, 15:00
Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā

2021. gada 30. aprīļa plkst. 15.00 RTU Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģiju zinātnes nozares promocijas padomes «RTU P-14» atklātā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12/1, 212. auditorijā Gints Poišs aizstāvēs promocijas darbu par tēmu «Diagnostikas un ekspluatācijas algoritmu kompleksa izstrāde lieljaudas transformatoru salīdzinošai novērtēšanai pieļaujama riska apstākļos» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Dr. habil. sc. ing. Jānis Dirba, Rīgas Tehniskā universitāte;
  • Dr. Zoltán Ádám Tamus, asoc.prof., (Budapeštas Tehnoloģiju un Ekonomikas universitāte, Ungārija);
  • PhD Toomas Vaimann (Tallinas Tehnoloģiskā Universitāte, Igaunija).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē MS Teams platformā. Lūdzam interesentus reģistrēties dalībai sēdē līdz 2021. gada 26. aprīlim, rakstot . Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

15. aprīlis, 2021 plkst. 9:00