Notikuma vieta

Promocijas darbu «Daudzfunkcionālu porainu materiālu izstrāde uz mālu un stikla atkritumu bāzes un to īpašību izpēte» aizstāvēs Andrejs Šiškins

29. jūnijs, 14:00
Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272.auditorijā

2021. gada 29. jūnijā plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Andrejs Šiškins aizstāvēs promocijas darbu «Daudzfunkcionālu porainu materiālu izstrāde uz mālu un stikla atkritumu bāzes un to īpašību izpēte» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai ķīmijas inženierzinātnes nozarē vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Vad. pētnieks Dr. habil. sc. ing. Visvaldis Švinka (Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija);
  • Profesore Dr. Danutė Vaičiukynienė (Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva);
  • Profesors Dr. ing. Paolo Colombo (Padujas Universitāte, Itālija).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā. Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski.

Pasākumu kalendārs

21. jūnijs plkst. 9:00