Promocijas darbu «Daudzfunkcionālas šķiedru optisko sensoru sistēmas izveide un pielietojums uzraudzības risinājumiem» aizstāvēs Jānis Braunfelds

2. jūnijs, 2023, 11:00
Rīga, Āzenes iela 12, 201. telpa

2023. gada 2. jūnijā plkst. 11 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes «P-08» atklātajā sēdē Rīgā, Āzenes ielā 12, 201. telpā (gan klātienē, gan attālināti) Jānis Braunfelds aizstāvēs promocijas darbu «Daudzfunkcionālas šķiedru optisko sensoru sistēmas izveide un pielietojums uzraudzības risinājumiem» (angļu valodā «Development of the Multifunctional Fiber Optical Sensing System and its Application in Monitoring Solutions») Latvijas zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti:

• Prof. Dr. sc. ing. Ģirts Ivanovs, Elektronikas un telekomunikāciju fakultāte, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvija;
  • Vadošais pētnieks Dr. sc. ing. Aleksejs Udaļcovs, «Ericsson», Zviedrija;
  • Pētnieks Dr. sc. comp. Kaspars Sudars, Elektronikas un datorzinātņu institūts, Latvija.

Pasākumu kalendārs

26. maijs, 2023 plkst. 9:00