Promocijas darbu «Datorizētas diagnostikas sistēmas izstrāde magnētiskās rezonanses lietojumsfērā» aizstāvēs Artjoms Supoņenkovs

15. februāris, 14:30

2021. gada 15. februārī plkst. 14.30 Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas, elektronikas, informācijas un komunikāciju tehnoloģijas nozares promocijas padomes P-07 atklātajā sēdē tiešsaistē Artjoms Supoņenkovs aizstāvēs promocijas darbu «Datorizētas diagnostikas sistēmas izstrāde magnētiskās rezonanses lietojumsfērā» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai.

Recenzenti: profesors, Dr. habil. sc. ing. Jānis Grundspeņķis (Rīgas Tehniskā universitāte); profesore, Dr. sc. ing. Irina Arhipova (Latvijas Lauksaimniecības universitāte); pētījumu vadītājs, Dr. habil. Arūnas Lukoševičius (Kauņas Tehnoloģiju universitāte, Lietuva).

Ar promocijas darbu var iepazīties RTU Zinātniskajā bibliotēkā, savukārt ar promocijas darba kopsavilkumu var iepazīties elektroniski divas nedēļas pirms aizstāvēšanas.

Pasākumu kalendārs

27. janvāris plkst. 9:00