Promocijas darbu «Cisteīnu un selēncistīnu saturošo peptīdu modificēšana elektrofīlās ciklizācijas un redzamās gaismas iniciētās reakcijās» aizstāvēs Sindija Lapčinska

17. februāris, 2022, 14:00

2022. gada 17. februārī plkst. 14.00 Rīgas Tehniskās universitātes Ķīmijas un ķīmijas inženierzinātnes zinātņu nozaru promocijas padomes «RTU P-01» atklātajā sēdē Rīgā, Paula Valdena ielā 3/7, 272. auditorijā Sindija Lapčinska aizstāvēs promocijas darbu «Cisteīnu un selēncistīnu saturošo peptīdu modificēšana elektrofīlās ciklizācijas un redzamās gaismas iniciētās reakcijās» zinātnes doktora (Ph. D.) grāda iegūšanai ķīmijas nozarē organiskās ķīmijas apakšnozarē.

Recenzenti:

• Profesors, Dr. chem. Māris Turks (Rīgas Tehniskā universitāte);
  • Profesors, Dr. chem. Aigars Jirgensons (Latvijas Organiskās sintēzes institūts);
  • Profesors, Dr. chem. Edgars Sūna (Latvijas Universitāte).

Atklātajā sēdē būs iespējams piedalīties arī tiešsaistē Zoom platformā.

Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas valstī promocijas padomes sēde var tikt organizēta tikai tiešsaistē.

Ar promocijas darbu un kopsavilkumiem var iepazīties e-grāmatu platformā:

Pasākumu kalendārs

26. janvāris, 2022 plkst. 9:00